Jontoforezės aparatai:


Electro antiperspirant tai prietaisai, sukurti specialiai prieš stipriausią visų kūno dalių prakaitavimą. Jie yra patvirtinti medicininiai prietaisai ir yra patvirtinti geriausių gydytojų, besispecializuojančių padidėjusio prakaitavimo srityje. Šiuo metu jie padeda daugiau nei 150.000 žmonių visame pasaulyje ir yra naudojami šimtuose medicinos įstaigų.

Electro Antiperspirant® ELITE
152 925 ¥ 187 830 ¥
Yra sandėlyje 2x
Išskaidyti mokėjimus į 38 505 ¥
Taikoma bet kurioje kūno vietoje
Visiškai automatinis poliškumo keitimas
Galingiausias aparatas pasaulyje
Maitinimas gali būti ir nuo baterijų ir nuo elektros
Nuolatinės srovės galia + impulsų terapijos švelnumas
Naujos kartos pilnai automatinė technologija

Efektyviausias iš efektyviausių! Pirmasis impulsinis ir visiškai automatinis prietaisas, skirtas ligoninėms, klinikoms ir namų vartotojams, kuris vienu panaudojimu atsikratys prakaitavimo mėnesiams. Terapijos pradžioje nustatote, kurioje kūno vietoje norite atsikratyti prakaitavimo, o įmontuotas kompiuteris viską padaro už jus. Revoliucinė impulsų technologija leidžia be diskomforto ir labai jautriai gydyti bet kurią kūno dalį. Dėl maitinimo tinklo adapterio ir įmontuoto didelės talpos akumuliatoriaus daugiau niekada nebūsite užklupti netikėtai išsikrovusių baterijų. Galutinis ir švelnus sprendimas pernelyg dideliam rankų, kojų ir pažastų prakaitavimui (įeina į pagrindinę pakuotę). Naudojant papildomus adapterius, net ir pernelyg didelį prakaitavimą galima sėkmingai gydyti ilgą laiką galvos, kaktos, pilvo, nugaros, sėdmenų, krūtinės ir kitų kūno dalių prakaitavimą. Pinigų grąžinimo garantija nepasitenkinimo atveju ir nemokamas skubus siuntimas visame pasaulyje!

Daugiau informacijos...
Iki nuolaidos pabaigos 00d 00:00:00
Electro Antiperspirant® Forte
77 480 ¥ 109 411 ¥
Yra sandėlyje 2x
Išskaidyti mokėjimus į 19 409 ¥
Kliniškai patvirtino 100% veiksmingumą nuo prakaitavimo
Taikoma bet kurioje kūno vietoje
Lengva valdyti
Maitinimo tinklas 100-240 V
Visiškai automatinis poliškumo keitimas

Atsikratykite prakaitavimo bet kurioje kūno vietoje naudodami visiškai naują technologiją, sukurtą remiantis sėkmingiausiu pastarojo dešimtmečio prakaitavimo problemos sprendimu. Pirmasis ir vienintelis iki šiol pasaulyje sprendimas, kuris sustabdė prakaitavimą 100 % klinikinių tyrimų dalyvių.

Atsikratykite prakaituojančių rankų, kojų ir pažastų (pagrindinėje pakuotėje). Naudojant papildomus adapterius, galima sėkmingai ir ilgą laiką gydyti galvos, kaktos, pilvo, nugaros, sėdmenų, krūtinės ir kitų kūno dalių perteklinį prakaitavimą.

"Electro Antiperspirant Forte" yra suderinamas su visais mūsų asortimente esančiais papildomais adapteriais. Į gaminio kainą jau įskaičiuotas skubus siuntimas visame pasaulyje ir pinigų grąžinimo garantija nepasitenkinimo atveju. Naudojimo instrukcija jūsų kalba.

Daugiau informacijos...
Iki nuolaidos pabaigos 00d 00:00:00
Electro Antiperspirant® Sensitive PRO
84 195 ¥ 141 013 ¥
Yra sandėlyje 1x
Išskaidyti mokėjimus į 17 374 ¥
Maitinimo tinklas 100-240 V
Visiškai automatinis poliškumo keitimas
Rankų terapijai nereikia kitų pagalbos
Švelni PULS technologija
Tinkamas pažastims
Automatinė terapijos pradžia

Naujos kartos prietaisas, pasižymintis ilgesniu poveikiu, specialiai sukurtas moterims ir jautresnę odą turintiems pacientams. Specialiai pritaikytas abiejų rankų, pėdų ir be antrojo asmens pagalbos terapijai, o su pasirenkamais "Underarm Comfort" adapteriais taip pat sėkmingai šalina pernelyg didelį prakaitavimą pažastų srityje.

Į gaminio kainą jau įskaičiuotas skubus siuntimas visame pasaulyje ir pinigų grąžinimo garantija nepasitenkinimo atveju. Naudojimo instrukcija jūsų kalba.

Daugiau informacijos...
Iki nuolaidos pabaigos 00d 00:00:00
Greitos galūnių terapijos rinkinys
102 837 ¥ 153 238 ¥
Yra sandėlyje 1x
Išskaidyti mokėjimus į 23 635 ¥
Maitinimo tinklas 100-240 V
Visiškai automatinis poliškumo keitimas
Švelni PULS technologija
Tinkamas pažastims
Automatinė terapijos pradžia
2x greitesnis galūnių gydymas

Pirmasis rinkoje prietaisas, leidžiantis labai greitai apdoroti abi rankas ir kojas kartu. Visų keturių galūnių gydymo laikas sutrumpėjo 50 proc. iki 24 minučių, o poveikis išliko toks pat ilgas ir greitas. Dėl automatinės sistemos nesate priklausomi nuo jokio kito asmens.

Saugokite rankas, kojas ir pažastis (su papildomais "Comfort Armpit Adapters" adapteriais) sausas jau šiandien. Į gaminio kainą jau įskaičiuotas skubus pristatymas visame pasaulyje ir pinigų grąžinimo garantija nepasitenkinimo atveju. Naudojimo instrukcija jūsų kalba.

Daugiau informacijos...
Iki nuolaidos pabaigos 00d 00:00:00

Priedai:


Electro Antiperspirant priedai.

Patogūs pažastų adapteriai
12 365 ¥ 18 626 ¥
Yra sandėlyje 4x

Anatominiai adapteriai, kurie prisitaiko prie paakių nelygumų ir užtikrina puikų "Electro Antiperspirant" terapijos perdavimą į odą, kurią vargina gausus prakaitavimas. Juos kasmet renkasi tūkstančiai mūsų klientų vyrų ir moterų.

Patogūs pažastų adapteriai gali būti derinami su visais mūsų prietaisais, prie jų pridedamos naudojimo instrukcijos jūsų kalba.

Daugiau informacijos...
Veido adapteris
18 626 ¥ 29 583 ¥
Yra sandėlyje 2x

Šis anatominės kaukės formos adapteris skirtas priekinei veido terapijai. Jei prakaituojate aplink lūpas, po nosimi, aplink akis ir kitose veido vietose, šis adapteris skirtas jums. Jei turite aukštesnę kaktą, patartina jį derinti su kaktos adapteriu.

Jį galima naudoti kartu su "Electro Antiperspirant Forte" arba "Electro Antiperspirant ELITE". Pridedama naudojimo instrukcija jūsų kalba.

Daugiau informacijos...
Specialus aplikatorius
13 931 ¥ 21 757 ¥
Yra sandėlyje 3x

Šis aplikatorius yra universaliausias iš mūsų asortimento.Jį galima naudoti ant pilvo, krūtinės, nugaros, sėdmenų, taip pat ant šlaunų ir blauzdų.

Kartu su "Electro Antiperspirant Forte" arba "Electro Antiperspirant ELITE" tūkstančiai mūsų klientų jį naudoja bet kuriai iš šių sričių gydyti . Pridedama naudojimo instrukcija jūsų kalba.

Daugiau informacijos...
Kaktos adapteris
13 931 ¥ 21 757 ¥
Yra sandėlyje 5x

Jei prakaituojate tik ant kaktos, šis adapteris skirtas jums .galima naudoti kartu su "Electro Antiperspirant Forte" arba "Electro Antiperspirant ELITE".

Prie adapterio ant kaktos pridedama naudojimo instrukcija jūsų kalba.

Daugiau informacijos...
Adapteris, skirtas galvos plaukų daliai
37 409 ¥ 46 801 ¥
Yra sandėlyje 1x

Adapteris skirtas tiems iš mūsų, kurie prakaituoja ypač galvosplaukuotoje dalyje arba ant pakaušio. Jei nuo plaukų ant veido ir drabužių patenka prakaito lašelių, šis adapteris kartu su "Electro Antiperspirant Forte" arba "Electro Antiperspirant ELITE" yra skirtas jums.

Pridedama naudojimo instrukcija jūsų kalba.

Didelės
13 774 ¥
Yra sandėlyje 1x

Jei jūsų pėdos didelės arba prakaituoja iki kulkšnies.