Temperatūra kyla, būkite pasiruošę!

Puiki 40% Velykų nuolaida tik iki 04/21/2024.

Pinigų grąžinimo garantija ir nemokamas pristatymas visame pasaulyje!

KAIP VEIKIA ELECTRO ANTIPERSPIRANT

 

Kas yra Electro Antiperspirant

Electro Antiperspirant yra aparatai sukurti išgydyti stiprų įvairių kūno vietų prakaitavimą. Tai medicininiai prietaisai, kuriuos patvirtino geriausi gydytojai. Šie aparatai jau padėjo daugiau nei 150.000 žmonių visame pasaulyje ir yra naudojami šimtuose medicinos įstaigų.

 

Kaip veikia Electro Antiperspirant

Electro Antiperspirant aparatai naudoja ypatingai ištobulintą jonoforezės technologiją. Ši technologija nedidelių electro impulsų būdu stimuliuoja gausią prakaituojančių vietų odą ir dėka to prakaitavimas pradingsta per keletą dienų. Norimas efektas ateina po keleto dienų naudojimosi ir tęsiasi iki keleto mėnesių. Naudojant aparatą efektas gali tęstis neribotą laiką, be šalutinių poveikių.

Kokius prakaitavimo tipus Electro Antiperspirant gydo?

Electro Antiperspirant aparatai išvaduos jus iš bet kokio prakaitavimo (įskaitant ir prakaitavimą nuo streso). Galbūt jums prakaituoja delnai ar pėdos? Galbūt jūs negalite vasarą dėvėti atvirų batų? Galbūt dėl prakaitavimo jūs turite pasiimti atsarginių rūbų į darbą? Gal jūs prakaituojate kai reikia viešai kalbėti? O gal jūs tiesiog gausiai prakaituojate be aiškios priežasties? Prakaito dėmės pažastų srityje, prakaitas žliauginatis veidu, prakaituota nugara ir sėdmenys. Jeigu jums tai pažįstama, tai Electro Antiperspirant jums padės.

 

AR JŪS NORĖTUMĖTE IŠGYDYTI PADIDĖJUSĮ PRAKAITAVIMĄ IR PRADĖTI NORMALIAI GYVENTI?

 

 

Plačiau apie gydymą  ARBA  Įsigykite Electro Antiperspirant 

 

Electro Antiperspirant® ELITE