Patogūs pažastų adapteriai
79 $ 119 $
Yra sandėlyje 4x

Anatominiai adapteriai, kurie prisitaiko prie paakių nelygumų ir užtikrina puikų "Electro Antiperspirant" terapijos perdavimą į odą, kurią vargina gausus prakaitavimas. Juos kasmet renkasi tūkstančiai mūsų klientų vyrų ir moterų.

Patogūs pažastų adapteriai gali būti derinami su visais mūsų prietaisais, prie jų pridedamos naudojimo instrukcijos jūsų kalba.

Daugiau informacijos...
Veido adapteris
119 $ 189 $
Yra sandėlyje 3x

Šis anatominės kaukės formos adapteris skirtas priekinei veido terapijai. Jei prakaituojate aplink lūpas, po nosimi, aplink akis ir kitose veido vietose, šis adapteris skirtas jums. Jei turite aukštesnę kaktą, patartina jį derinti su kaktos adapteriu.

Jį galima naudoti kartu su "Electro Antiperspirant Forte" arba "Electro Antiperspirant ELITE". Pridedama naudojimo instrukcija jūsų kalba.

Daugiau informacijos...
Specialus aplikatorius
89 $ 139 $
Yra sandėlyje 5x

Šis aplikatorius yra universaliausias iš mūsų asortimento.Jį galima naudoti ant pilvo, krūtinės, nugaros, sėdmenų, taip pat ant šlaunų ir blauzdų.

Kartu su "Electro Antiperspirant Forte" arba "Electro Antiperspirant ELITE" tūkstančiai mūsų klientų jį naudoja bet kuriai iš šių sričių gydyti . Pridedama naudojimo instrukcija jūsų kalba.

Daugiau informacijos...
Kaktos adapteris
89 $ 139 $
Yra sandėlyje 1x

Jei prakaituojate tik ant kaktos, šis adapteris skirtas jums .galima naudoti kartu su "Electro Antiperspirant Forte" arba "Electro Antiperspirant ELITE".

Prie adapterio ant kaktos pridedama naudojimo instrukcija jūsų kalba.

Daugiau informacijos...
Adapteris, skirtas galvos plaukų daliai
239 $ 299 $
Yra sandėlyje 1x

Adapteris skirtas tiems iš mūsų, kurie prakaituoja ypač galvosplaukuotoje dalyje arba ant pakaušio. Jei nuo plaukų ant veido ir drabužių patenka prakaito lašelių, šis adapteris kartu su "Electro Antiperspirant Forte" arba "Electro Antiperspirant ELITE" yra skirtas jums.

Pridedama naudojimo instrukcija jūsų kalba.

Didelės
88 $
Yra sandėlyje 1x

Jei jūsų pėdos didelės arba prakaituoja iki kulkšnies.