Mes sustabdysime prakaitavimą net ir šiame karštyje!

Pasinaudokite net 40% nuolaidą iki 06/19/2024 ir pradėkite gyventi iš naujo.

Pritaikytas gydymas

Mūsų tikslas - padėti atsikratyti gausaus prakaitavimo taip, tarsi padėtume sau ar savo artimiesiems. Mes nesame tik eilinė technologijų įmonė, gaminanti medicininius produktus. Nuoširdžiai trokštame padėti, todėl nesitenkiname vien tuo, kad parduodame jums aparatą.

Visus Electro Antiperspirants iš mūsų produktų linijos išbandėme patys. Turime patirties su visų rūšių prakaitavimu ir iki šiol padėjome daugiau nei 150.000 žmonėms, turintiems problemų dėl gausaus prakaitavimo. Viskas prasideda nuo pasirinkto aparato gavimo, įskaitant išsamias instrukcijas jūsų kalba. Naudojimo instrukcijos yra pusė darbo. Rekomenduojame jį perskaityti bent 2 kartus prieš pirmą terapiją.

 

Gydymo pradžia

Jei perskaičius naudojimo instrukciją kyla papildomų klausimų, galite susisiekti su mumis ELEKTRONINIU PAŠTU arba TELEFONU. Visada esame pasiruošę patarti, kaip pradėti gydymą ir ką daryti toliau. Gydymo pradžioje svarbiausia yra konsultuotis kilus bet kokiems neaiškumams. Jau atsakėme dešimtims tūkstančių žmonių. Tikrai patarsime ir jums.

 

Laukite rezultato

Priklausomai nuo kūno dalies, daugeliu atveju atlikus 4-12 terapijų prakaitavimas liaujasi. Pradžioje, atlikus terapiją jūs vis dar prakaituosite, bet vieną dieną atsibusite ir daugiau neprakaituosite. Taip, mes žinome, kad miegodami neprakaituojate, kaip ir mes. Nustoję prakaituoti, galite nutraukti terapiją. Nuo dabar esate palaikomajame etape ir jums užteks atlikti 2-3 palaikomąsias terapijas, kai prakaitavimas pradės pamažu grįžti.

 

Esame čia dėl jūsų ir verčiau mirsime, nei jums nepadėsime.

Mes žinome, ką reiškia gyventi su itin gausaus prakaitavimo problema, todėl nesustosime, kol vėl nesijausite komfortabiliai.

 

Pasirinkite, kurioje kūno vietoje norite atsikratyti prakaitavimo, arba Įsigykite Electro Antiperspirant

 

Reikia papildomos konsultacijos dėl gydymo? Susisiekite su mumis!

Jei atlikus 12 procedūrų prakaitavimas nesumažėja, nerimauti tikrai nereikia. Tokie atvejai pasitaiko retai, tačiau iš patirties žinome, kaip reikėtų pakoreguoti gydymo planą, kad būtų pasiektas norimas rezultatas. Visų pirma, būtina per kuo trumpesnį laiką nuo paskutinės atliktos terapijos kreiptis į mus. Atsiųsime jums keletą klausimų, į kuriuos atsakymus galėsite sužinoti remiantis jau atliktu gydymu. Tuomet, atsižvelgdami į jūsų atsakymus, sudarysime tik jums skirtą INDIVIDUALŲ PLANĄ, kuris padės greičiau atsikratyti prakaitavimo problemos. Mūsų parengti planai jau padėjo žmonėms, sergantiems atopine rankų egzema, kurios taip pat ir gausiai prakaitavo, itin jautrią odą turintiems pacientams bei daugeliu kitų atveju.