Padėjome šimtams tūkstančių žmonių, dabar jūsų eilė! Iki 2.10.2023 gausite iki US$300 nuolaidą kiekvienam įrenginiui!

Nemokamas pristatymas visame pasaulyje ir pinigų grąžinimo garantija.
SPUSTELĖKITE IR GAUKITE NUOLAIDĄ
Electro Antiperspirant efektas prie 100°C saunoje

Kas yra Electro Antiperspirant

Electro Antiperspirant yra aparatai sukurti išgydyti stiprų įvairių kūno vietų prakaitavimą. Tai medicininiai prietaisai, kuriuos patvirtino geriausi gydytojai. Šie aparatai jau padėjo daugiau nei 130.000 žmonių visame pasaulyje ir yra naudojami šimtuose medicinos įstaigų.

Kaip veikia Electro Antiperspirant

Electro Antiperspirant aparatai naudoja ypatingai ištobulintą jonoforezės technologiją. Ši technologija nedidelių electro impulsų būdu stimuliuoja gausią prakaituojančių vietų odą ir dėka to prakaitavimas pradingsta per keletą dienų. Norimas efektas ateina po keleto dienų naudojimosi ir tęsiasi iki keleto mėnesių. Naudojant aparatą efektas gali tęstis neribotą laiką, be šalutinių poveikių.


Kokius prakaitavimo tipus Electro Antiperspirant gydo?

Electro Antiperspirant aparatai išvaduos jus iš bet kokio prakaitavimo (įskaitant ir prakaitavimą nuo streso). Galbūt jums prakaituoja delnai ar pėdos? Galbūt jūs negalite vasarą dėvėti atvirų batų? Galbūt dėl prakaitavimo jūs turite pasiimti atsarginių rūbų į darbą? Gal jūs prakaituojate kai reikia viešai kalbėti? O gal jūs tiesiog gausiai prakaituojate be aiškios priežasties? Prakaito dėmės pažastų srityje, prakaitas žliauginatis veidu, prakaituota nugara ir sėdmenys. Jeigu jums tai pažįstama, tai Electro Antiperspirant jums padės.

AR JŪS NORĖTUMĖTE IŠGYDYTI PADIDĖJUSĮ PRAKAITAVIMĄ IR PRADĖTI NORMALIAI GYVENTI?

Gydytojų rekomendacijos (spustelėkite norėdami padidinti)

Žiūrėti video