Šventasis Nikolajus neša dovanas, mes duosime jums nuolaidas! Užsisakykite Electro Antiperspirant iki 6.12.2023 ir gaukite iki 40% nuolaidą!

Atsikratykite prakaitavimo bet kurioje kūno vietoje kartą ir visiems laikams!
SPUSTELĖKITE IR GAUKITE NUOLAIDĄ

Šie terminai ir sąlygos (toliau minimi kaip "Terminai") apibrėžia Pardavėjo ir prekių Pirkėjo santykius. Pardavėjas HIGHTECH PRODUCTION s.r.o. registruotas Prahos savivaldos teismo komerciniame registre (Čekijos respublikoje esančioje Europos Sąjungoje) C pastraipoje, 323831 skirsnyje (toliau minimas kaip "Pardavėjas"), o prekybos partneriai (tolia minimi kaip "Pirkėjai").

Užsakymas

Pardavėjas priims tokius mokėjimus iš Pirkėjo:

  • Išankstinis pinigų pavedimas per banką.
  • Apmokėjimas grynais prekių pristatymo metu (pinigai apmokami prekių vežėjui).
  • Apmokėjimas mokėjimo kortele per PayPal, PayU, Google Pay, Apple Pay, Skrill.
  • Pirkimas išsimokėtinai per PayPal
  • Pirkimas išsimokėtinai (kol kas tik Čekijos Respublikoje ir tik jeigu pirkėjas atitinka kredito kompanijos reikalavimus).

Kad elektroninis pirkimas būtų galiojantis, visa reikiama informacija turi būti užpildyta. Užsakymas atitinka pirkimo sutarties projektą. Nereikia jokio formalaus Pardavėjo patvirtinimo, nes sutartis įsigalioja pagal prekės pristatymą. Pardavėjas pasilieka teisę patvirtinti sutartį, užsakymo patvirtinimu. Priklausomai nuo užsakymo pobūdžio (prekių kiekio, kainų, pristatymo išlaidų, atstumo ir t.t.), Pardavėjas visada turi teisę paprašyti, kad Pirkėjas patvirtintų užsakymą atitinkamu būdu (pvz.: telefonu arba raštu). Jeigu Pirkėjas atsisako patvirtinti užsakymą atitinkamu būdu, tai toks užsakymas bus laikomas negaliojančiu. Cena Eiropas Savienībā (ES) ir atrunāta līgumā kā galīgā, iekļaujot visus nodokļus.

Pardavėjas išsiunčia prekes per greitųjų siuntų tarnybą. Jeigu pristatymo kaštai nėra įskaičiuoti į prekių kainą, tai jie yra nustatomi pagal pirkimo dieną galiojantį kainoraštį. Į tą elektronio pašto adresą, kurį Pirkėjas nurodė užsakymo formoje, Pirkėjas bus informuojamas elektroniniu laišku apie pristatymo vietą. Pirkėjas bus iš anksto informuotas apie pristatymo laiką elektroniniu laišku arba telefonu. Pristatymo laikas gali būti pratęstas, ypač dėl nenumatytų aplinkybių, kurių Pardavėjas negali kontroliuoti, tokių kaip gamtos jėgos, nelaimingi atsitikimai ir t.t. Pirkėjas be nepagrįsto vėlavimo elektroniu paštu, kurį nurodė užsakymo formoje, bus informuotas apie galimus pristatymo vėlavimus.

Atšaukimo politika

Jūs turite teisę nutraukti sutartį be jokios priežasties per 14 dienų. Nutraukimo periodas baigiasi po 14 dienų nuo jūsų arba jūsų nurodytos trečiosios šalies (ne prekių vežėjo) fizio prekių įsigijimo datos.

Kad pasinaudotumėte teise nutraukti sutartį, jūs turite informuoti mus (HIGHTECH PRODUCTION s.r.o. Dukelskych hrdinu 617/56, 17000 Praha 7, Čekijos Respublika, ) apie savo sprendimą nutraukti sutartį laisvos formos prašymu (paštu arba elektroniniu paštu atsiųstu laišku). Kad prašymas būtų patenkintas, jums būtina atsiųsti savo laišką apie norą nutraukti sutartį iki tol kol nepasibaigęs nutraukimo periodas.

Jeigu jūs nutrauksite šią sutartį, mes kompensuosime jums visus jūsų mokėjimus, įskaitant ir pristatymo kaštus (išskyrus papildomus kaštus, atsirandančius tuo atveju jeigu jūs pasirenkate kitą nei pigiausias standartinis mūsų siūlomas pristatymo būdas). Mes galime padaryti išskaitą iš kompensavimo dėl bet kurių pristatytų prekių vertės nukritimo, kuris atsirado dėl bereikalingo jūsų naudojimosi. Mes padarysime pinigų grąžinimą be jokio uždelsimo ir ne vėliau kaip (a) per 14 dienų nuo iš jūsų sugrįžusių prekių dienos, arba (b) jeigu prekės jums nebuvo išsiųstos, per 14 dienų nuo jūsų sprendimo dėl sutarties nutraukimo dienos. Mes grąžinsime jums pinigus tuo pačiu būdu kaip jūs mums sumokėjote, nebent jūs aiškiai sutikote dėl kitokio būdo.

Mes galime sulaikyti pinigų grąžinimą iki tol kol atgausime prekes arba jūs pateiksite prekių išsiuntimo mums įrodymus, priklausomai nuo to kas anksčiau mus pasieks.

Jūs parsiųsite mums prekes atgal arba perduosite jas mums be jokio uždelsimo ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo dienos, kai jūs mums pranešėte apie sutarties nutraukimą. Terminas yra įvykdytas, jeigu jūs atsiunčiate mums prekes anksčiau negu praeina 14 dienų periodas.

Jūs padengiste tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas.

Jūs esate atsakingas tik už sumažėjusią prekių vertę sąlygotą kitokio naudojimo negu būtinas, kad nustatyti prekių pobūdį, sąvybės ir prekių funkcionavimą.

Teisė atšaukti netaikoma supakuotų prekių sutartims, kurios yra yra nebetinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos sumetimų ir nebuvo išpakuotos po pristatymo.

Pasitenkinimo garantija

Pasitenkinimo garantija galios tuo atveju jeigu: Pirkėjas visiškai grąžins užsakytas prekes nesugadintas, švarias, su originaliu įpakavmu, su visais dokumentais, tokios pat kondicijos ir vertės kaip gavo jį (aišku atsižvelgiant į natūralų naudojimą ir išpakavimą). Grąžinti reikia gamintojo/platintojo adresu nurodytu instrukcijoje arba interneto svetainėje. Grąžinamos prekės turi būti su pridėtu prašymu, kuriame taip pat turi būti nurodytas telefono numeris, elektroninio pašto adresas bei banko sąskaitos numeris į kurią norima atgauti pinigus. Pinigų grąžinimas bus padarytas į Pirkėjo banko sąskaitą per 30 darbo dienų. Šis periodas pradedamas skaičiuoti nuo pirkėjo prašymo nutraukti pirkimo sutartį datos. Gamintojas pasilieka teisę atmesti prašymus nutraukti pirkimo sutartį, jeigu trūksta dalių, priedų, dokumentų. Taip pat jeigu grąžinamos prekės yra apgadintos arba buvo ardytos pardavėjo neautorizuotų asmenų. Šie potencialūs kaštai bus išskaičiuoti iš pirkimo kainos, taip pat kaip ir pristatymo, pakavimo bei pavedimo kaštai. Pasitenkinimo garantija negalioja prekėms pirktoms išsimokėtinai bei adapteriams (galvos, pažastų ir kitiems). Pasitenkinimo garantija galioja tuo atveju, jeigu yra baigiamas individualus planas, kurį pirkėjas gali gauti kreipdamasis kontaktais nurodytais instrukcijoje. Jeigu pirkėjas nebaigia individualaus plano, bus pritaikomas 40% nutraukimo mokestis.

Pasitenkinimo garantija prasideda nuo pirkimo dienos (paprastai 50 - 100 dienų).

Bendros sąlygos

Kai produktai užsakinėjami už Europos Sąjungos ribų, su jumis gali susisiekti jūsų muitinės atstovai su prašymu pateikti informaciją arba sumokėti mokesčius susijusius su pirkimu už šalies ribų. Tokios informacijos suteikimas arba mokesčiai, kurie yra apibrėžti nacionaliniais teisės aktais, yra pirkėjo atsakomybė. Prašome susisiekite su savo muitinės atstovais, kad išsiaiškintumėte ar tokie mokesčiai yra ir kokio jie dydžio. jeigu su jumis susisieks jūsų šalies valdžios institucijų atstovai dėl šitoje pastraipoje aprašytų sandorių, tai rekomenduojame jums su jais bendrauti. Taip jūs išvengsite bet kokiu nepatogumų dėl pristatymo vėlavimo, kurių pardavėjas negali kontroliuoti. Šie mokesčiai nepatenka į pasitenkinimo garantiją ir negalės būti grąžinti.

Už išlaidas susijusias su prekių grąžinimu pardavėjui atsakingas pirkėjas. Pardavėjas nėra atsakingas už apgadinimus kurie gali atsirasti dėl prekių transportavimo iš pirkėjo. Rekomenduojame apdrausti siuntą sumai lygiai prekių kainai.

VIP nuolaida yra taikoma ne akcijiniai produkto kainai, kuri yra skelbiama pirkimo dieną. Kiekvienam prietaisui gali būti taikoma viena VIP nuolaida. Ši nuolaida yra neribotam laikui ir gali būti perkeliama. Prašome laikykite nuolaidos kodą saugioje vietoje, nes nuolaida negali būti suteikta be kodo.

Šitoje interneto svetainėje esančios nuotraukos ir video yra iliustracinio pobūdžio.

Privatumo politika

Jūsų duomenys yra saugomi pagal duomenų saugojimo aktą nr. 101/2000. ir bus pardavėjo tvarkomi pagal taikomus duomenų apsaugos įstatymus tam, kad įvykdyti jūsų užsakymą. Tam tikslui jūsų duomenys gali būti perduoti paslaugos tiekėjui arba vežėjui gabenančiam prekes į jūsų nurodytą adresą.

Jūs galite reikalauti informacijos iš pardavėjo dėl savo duomenų apdorojimo apibrėžto 12 duomenų apsaugos akto patraipoje. Pirkėjas turės teises nurodytas 21 duomenų apsaugos akto pastraipoje, ypač teisę reikalauti paaiškinimo tuo atveju jeigu jūs įtariate, kad pardavėjas nesilaiko duomenų apsaugos nuostatų.

Pirkėjas bet kuriuo metu gali nesutikti su pardavėjo kompanijos vardo ir adreso naudojimo reklaminiais tikslais. Tokiu atveju pirkėjas turi atsiųsti pardavėjui laišką paštu, elektroniniu paštu arba faksu.

Teisė ir jurisdikcija

Šie terminai galioja nuo 2020 m. sausio 25 dienos ir panaikina ankstensius terminus. Pardavėjas pasilieka teisę keisti terminus be išankstinio pranešimo. Originali šių treminų versija yra parašyta čekų kalba, o vertimas yra padarytas trečios šalies. Bet kokio ginčo atveju galios originalus tekstas.