Padėjome šimtams tūkstančių žmonių, dabar jūsų eilė! Iki 2.10.2023 gausite iki US$300 nuolaidą kiekvienam įrenginiui!

Nemokamas pristatymas visame pasaulyje ir pinigų grąžinimo garantija.
SPUSTELĖKITE IR GAUKITE NUOLAIDĄ

Efektyvus sprendimas naudojamas visame pasaulyje

Pats efektyviausias sprendimas nuo padidėjusio prakaitavimo visame pasaulyje

Electro Antiperspirant niekada negalėtų būti toks efektyvus, jeigu mes būtume tik kopijavę tuos sprendimus, kurie yra pasaulyje. Taigi, kaip gali būti, kad Electro Antiperspirant yra pirmas ir vienintelis jonoforezės aparatas rinkoje, kuris padėjo tokiai daugybei pacientų per klinikinius bandymus? Taip yra todėl, kad prieš pradėdami prekybą, mes ilgus metus dirbome ties technologija, dėl kurios Electro Antiperspirant tapo toks efektyvus. Mes testavome ir tobulinome ją vėl ir vėl iki tol kol ji realiai galėjo padėti žmonėms kenčiantiems nuo padidėjusio prakaitavimo. Nesvarbu kuriai kūno vietai jūs naudosite Electro Antiperspirant, nes iš plataus adapterių asortimento kiekvienas išsirinks sau tinkamą. HIGHTECH DEVELOPMENT Group kompanija yra patentavusi Electro Antiperspirant® prekės ženklą. Taigi, jeigu jūs pasirinksite šio prekės ženklo aparatą, jūs galėsite būti tikri, kad gausite produktą, kurį visame pasaulyje sėmingai naudoja tūkstančiai pacientų.

Elektro šoko prevencija

Jonoforezės aparatas su apsauga nuo elektro šoko

Labai svarbi Electro Antiperspirant aparatų sąvybė yra jų saugumas. Kievienas aparatas turi įmontuotas apsaugas, kurios visada apsaugo nuo bet kokių rizikų. Electro Antiperspirant Sensitive ir Electro Antiperspirant ELITE aparatai yra taip toli pažengę, kad elektro šoko tikimybė yra visiškai pašalinta, net jeigu jie būtų netikamai naudojami. Šios saugumo technologijos paslaptis yra elekros grandinė, kuri nuolat prisitaiko prie jūsų kūno ir sukuria būtent jums tinkančią terapiją. Jeigu bet kokiu terapijos metu jūs ištraukiate savo galūnę iš vandens talpos arba patraukiate adapterį nuo savo kūno, tai elektros grandinė sureaguoja į tai ir apsaugo jus nuo nemalonaus elektro šoko. Tai yra visame pasaulyje absoliučiai unikali ir patentuota technologija. Taigi, jūs nerasite tokios niekur kitur pasaulyje išskyrus Electro Antiperspirant produktuose. Absoliutus saugumas ir efektyvi pagalba no padidėjusio prakaitavimo bet kurioje kūno vietoje, tai yra Electro Antiperspirant.

Jonoforezės aparatų palyginimas Pirkti jonoforezės aparatą

Kintančio IMPULSO terapija

Jonoforezės aparatas su PULS technologija

Kintančio impulso terapija yra visiškai nauja technologija, kuri pirmą kartą buvo panaudota Electro Antiperspirant ELITE aparate. Ji yra sukurta sujungus klasikinius Electro Antiperspirant ir Electro Antiperspirant Sensitive su visiškai nauja srovės kontrole, kuri leidžia jonoforezės aparatu naudotis netgi pačią jautrausią odą turinčiam asmeniui. Tai gelbsti nuo bet kurios kūno vietos padidėjusio prakaitavimo. Electro Antiperspirant ELITE esanti impulsinė srovė yra reguliuojama, todėl jums nereikia iš anksto nustatyti stiprumo, kuris jums netiktų. Ši technologija yra priimtiniausia tiems, kuriems elektro terapija dažniausiai yra nemaloni. Jeigu jūs esate jautrus ir norite naudoti Electro Antiperspirant bet kurioje kūno vietoje, tada rinkitės Electro Antiperspirant ELITE. Electro Antiperspirant Sensitive taip pat yra skirtas jautriems žmonėms, kurie gali jį naudoti delnams, pėdoms ir pažastims. Klasikinis Electro Antiperspirant gali būti naudojamas tų, kuriems elektro terapija nesukelia jokių problemų.