Žiemos prakaitavimo pabaiga! Prakaituojančias ir šaltas galūnes bei kitas kūno dalis pašalinsime per 1 savaitę. Dabar su nuolaida iki US$293 iki 26.10.2021.

Jonoforezė nuo prakaitavimo su nemokamu pristatymu

Nesvarbu ar jūs gyvenate Prancūzijoje, Filipinuose, Havajuose, Vietname, Kanarų salose ar Butane, mes visada pristatysime Electro Antiperspirant aparatą nemokamai per keletą darbo dienų.

JAV: 1 diena

Į Šiaurės Ameriką:1 diena
Į Pietų Ameriką:1-3 dienos
Į Europą:2-3 dienos
Į Australią:2-4 dienos
Į Aziją:2-4 dienos

Pristatymo kaštai yra įskaičiuoti į produktų kainą ir jums nereikia mokėti nieko papildomai. Ten kur įmanoma, mes naudojamės greitųjų siuntų tarnybų paslaugomis (UPS, FedEx, DHL ir k.t.), kurios pristatys jums siuntą tikrai greitai į bet kurią pasaulio vietą. Kai kuriose šalyse mes naudojamės pašto sistemomis. Bet kuriuo atveju jūs gausite siuntos sekimo numerį į savo elektroninio pašto dėžutę, kurios adresą nurodėte užsakymo metu. Taigi, galėsite stebėti siuntos kelią iki jūsų.

*Jeigu jūs gyvenate už Europos sąjungos ribų, gali būti, kad jūsų šalies muitinė norės gauti iš jūsų importo mokestį. Tačiau to deja mes negalime kontroliuoti, todėl prašome pasidomėkite dėl to savo šalies muitinėje prieš užsakinėdami Electro Antiperspirant.