Pamirškite apie prakaitavimą bet kurioje kūno vietoje! Dabar taikoma iki US$300 nuolaida. Pasiūlymas galioja iki 19.5.2022 arba kol yra prekių.

Palaikykite Ukrainą su mumis! 10% nuo kiekvieno Electro Antiperspirant pardavimo mes skirsime nuo karo nukentėjusioms Ukrainos šeimoms.

Kas sąlygoja padidėjusį prakaitavimą

Padidėjęs prakaitavimas arba hyperhidrozė dažnai pradeda pasireikšti paauglystėje, keičiantis hormonams, menopauzės arba nėštumo metu. Taip pat būna atvejų kai žmogus nuo labai ankstyvo amžiaus kenčia dėl padidėjusio prakaitavimo. Kol kas gydytojai negali 100 procentų tiksliai nustatyti kas sąlygoja padidėjusį prakaitavimą. Bet jie žino, kad tai yra paveldima liga, kurią šeimos nariai perduoda savo palikuonims. Tai gali būti sąlygojama smegenų klaidingai siunčiančiamų nervų impulsų į prakaito liaukas. Nervų impulsai informuoja prakaito liaukas apie poreikį pradėti prakaituoti, nors kūnui to nereikia.

Labai kontraversiška operacija vadinama simpatektomija yra pagrįsta tokiu principu. Tai yra operacija, kurios metu chirurgas per mažus įpjovimus pažastyse arba kirkšnyse pašalina dalį sympatinio nervo, per kurį tie signalai yra perduodami. Prakaitavimas digsta. Tačiau turmimos informacijos duomenimis prakaitavimas tokiu pačiu intensyvumu pasirodo kitose kūno vietose. Ši operacija nerekomenduojama niekam.