Šventasis Nikolajus neša dovanas, mes duosime jums nuolaidas! Užsisakykite Electro Antiperspirant iki 6.12.2023 ir gaukite iki 40% nuolaidą!

Atsikratykite prakaitavimo bet kurioje kūno vietoje kartą ir visiems laikams!
SPUSTELĖKITE IR GAUKITE NUOLAIDĄ

Electro Antiperspirant ELITE, Electro Antiperspirant Sensitive, Electro Antiperspirant

Electro Antiperspirant

Nuo 2010 metų jonoforezės aparatų skaičius naudojamų padidėjusio prakaitavimo gydymui padidėjo iki dabartinio lygio. 2010 metais HIGHTECH DEVELOPMENT Group išleido pirmajį savo aparatą pavadintą Electro Antiperspirant. Nuo panašių buvusių prietaisų jis ženkliai skyrėsi savo valdymo paprastumu ir veikimu su paprastomis AA baterijomis (arba pakraunamomis baterijomis). Taip pat skyrėsi savo efektyvumu, kuris jau buvo išbandytas daugiau nei 100.000 žmonių visame pasaulyje. Klinikinių bandymų metu, kurie vyko 2010-2012 metais ir kuriuos prižiūrėjo gydytojai, šis aparatas sugebėjo padėti kiekvienam pacientui, kuris buvo gydomas. Dėl savo universalumo ir tinkamamumo naudoti visoms kūno vietoms jis išlieka vienu geriausių mūsų produktų. Jau esamą aukštą efektyvumą nelabai ir galima padidinti.

Electro Antiperspirant Sensitive

Tačiau antroje 2012 metų pusėje buvo sukurtas aparatas pavadinimu Electro Antiperspirant Sensitive. Jis nuo pirmojo Electro Antiperspirant labiausiai skiriasi savo srovės tipu, kuris leidžia netgi žmonėms su jautria oda juo naudotis. Pirmą kartą į jonoforezės aparatą buvo įdėtas patentuotas mechanizmas leidžiantis išvengti elektro šoko. Šių prietaisų elektro šokas niekada nebuvo pavojingas, bet jo pašalinimas įtikino netgi tuos, kurie turėjo abejonių dėl šių aparatų. Jūs galite prisijungti ir atsijungti nuo Electro Antiperspirant Sensitive aparato bet kuriuo terapijos metu ir nepatirsite jokio elektro šoko. Aparatas yra sukurtas specialiai moterų ir pacientų su jautria oda delnų, pėdų ar pažastų gydymui. Abiejų rankų terapijos metu jums nereikia niekieno pagalbos, priešingai negu naudojantis pirmuoju Electro Antiperspirant.

Electro Antiperspirant ELITE

Nors galėjo atrodyti, kad HIGHTECH DEVELOPMENT Group jau buvo padariusi viską dėl to, kad įveikti padidėjusį prakaitavimą, tačiau tai nebuvo pabaiga. Taigi, 2015 metais buvo sukrtas Electro Antiperspirant ELITE. Tai yra visiškai naujas prietaisas sukurtas remiantis pirmojo Electro Antiperspirant efektyvumu bei turintis apsaugą nuo elektro šoko kaip ir Electro Antiperspirant Sensitive. Pirmą kartą istorijoje Electro Antiperspirant ELITE versija gali būti maitinama nuo elektros lizdo arba nuo savo vidinės didelio talpumo baterijos. Šį prietaisą galima prijungti prie elektros lizdo visame pasaulyje. Dėka sistemos, kuri veikia nuo 100 iki 240 voltų bei pasirenkamo elektros kištuko. Electro Antiperspirant ELITE yra pilnai automatinis jonoforezės aparatas, turintis mikroprocesorių ir naujo tipo pulsuojančią technologiją. Taigi jis gali būti naudojamas bet kurioje kūno vietoje netgi pačių jautriausių žmonių bei vaikų. Tiesiog pasirinkite kūno vietą kurią norite gydyti nuo padidėjusio prakaitavimo ir paspauskite START mygtuką, o Electro Antiperspirant ELITE pasirūpins viskuo likusiu. Netgi abiejų rankų terapijos metu jums nereikės kito žmogaus pagalbos.

Jonoforezės aparatų palyginimas Pirkti jonoforezės aparatą