Žiemos prakaitavimo pabaiga! Prakaituojančias ir šaltas galūnes bei kitas kūno dalis pašalinsime per 1 savaitę. Dabar su nuolaida iki US$293 iki 26.10.2021.

Electro Antiperspirant ELITE
Elektros lizdo tipas:
Yra sandėlyje ir paruošta išsiųsti
Maitinimas iš elektros tinklo + imontuota pakraunama baterija
Kintanti PULS technologija
JAV = nemokamas pristatymas
Pinigų grąžinimo garantija


Electro Antiperspirant® ELITE


Pirmas impulsinis ir pilnai automatinis aparatas skirtas ligoninėms, klinikoms ir namų vartotojams. Jis išlaisvins jus nuo prakaitavimo net keletui mėnesių.

Terapijos pradžioje jūs turite pasirinkti tik kūno vietą, kuri gausiai prakaituoja, o kompiuteris padarys visa kita už jus. Revoliucinė kintančio impulso technologija leidžia bet kurią kūno dalį gydyti švelniai ir be diskomforto. Dėl AC maitinimo adapterio ir įmontuotos didelio talpumo baterijos, jūsų terapija niekada nebus pertraukta dėl išsikrovusių baterijų.

Greita, saugi ir švelni pagalba nuo padidėjusio delnų, pėdų ir pažastų prakaitavimo (viskas yra baziniame įpakavime). Su papildomais adapteriais galima sėkmingai ir ilgam išgydyti kitas gausiai prakaituojančias vietas: galvą, kaktą, nugarą, sėdmenis, krūtinę ir kt. Pinigų grąžinimo garantija ir greitas bei nemokamas pristatymas į bet kurią pasaulio vietą.image
image
image

Nėštumas arba širdies problemos

Širdies stimuliatorius arba kiti gybybės palaikymo implantai

Metaliniai ortopediniai implanta