Padėjome šimtams tūkstančių žmonių, dabar jūsų eilė! Iki 2.10.2023 gausite iki US$300 nuolaidą kiekvienam įrenginiui!

Nemokamas pristatymas visame pasaulyje ir pinigų grąžinimo garantija.
SPUSTELĖKITE IR GAUKITE NUOLAIDĄ

Niekada! Electro Antiperspirant aparatuose yra patentuota technologija ir modernia apsaugos sistema, tam kad visada jus apsaugotu nuo elektro. Atidžiai perskaitykite instrukcijas ir nieko nebijokite. Aparato srovė yra tokia maža, kad nieko negali atsitikti. Aparatai yra sukurti, kad būtų maksimaliai saugūs. Jie yra kliniškai patikrinti ir aprobuoti atitinkamų institucijų. Electro Antiperspirant padėjo tūkstančiams žmonių visame pasaulyje, jis padės ir jums.

Kontraindikacijos yra nėštumas, širdies problemos, širdies stimuliatorius arba kitas gyvybės palaikymo arba metalinis implantas arti gydomos vietos.

Pasitenkinimo garantija yra todėl, kad mes turime didžiulį pasitikėjimą savo produktu. Taip pat mes norime, kad jūs galėtumėte pabandyti aparatą ir įsitikinti, kad jis tikrai funkcionuoja ir išsprendžia padidėjusio prakaitavimo problemas. Jeigu tai pasirodytų netiesa, paprasčiausiai grąžinkite aparatą adresu nurodytu instrukcijoje ir mes grąžinsime jums pinigus.

Nesijaudinkite, Electro Antiperspirant veikia beveik visus. Daugelis žmonių po pirmų procedūrų nustemba, kad niekas nevyksta, bet yra priešingai. Gydymo metu svarbu tvirtai laikytis instrukcijų ir atlikti procedūras kaip nurodyta. Iš pradžių gali atrodyti, kad niekas nevyksta, bet gydymas vyksta. Su laiku (1 - 3 savaičiu bėgyje) prakaitavimas staiga pradings, jums to net nespėjus suvokti.

Tęskite gydymą ir jūsų rankos bus sausos. Šis reiškinys pastebimas maždaug 20 procentų Electro Antiperspirant naudotojų. Nes kartais pasitaiko trumpų prakaitavimo padidėjimų prieš tai kol delnai nustoja prakaitavę. Šis reiškinys reiškia, kad greitai jūs pasieksite savo tikslą. Tęskite gydymą pagal instrukciją.

Nuo pirmos iki trečios savaitės reikia naudotis taip, kaip nurodyta instrukcijose. Tada ateis palaikymo etapas, kurio metu aparatą reikės naudoti nuo vieno karto per kelias savaites iki vieno karto per kelis mėnesius, priklausomai nuo paciento. Tačiau aparatą toliau naudoti reikia tik tada, kai prakaitavimas sugrįžta.

Vienos botulino toksino inijekcijos kaina priklausomai nuo prakaituojančios vietos dydžio, yra apie US$500,- abiems rankoms, apie US$750,- pėdoms ir apie US$500,- pažastims. Injekcijos turi būti pakartotos po keleto mėnesių (3-4), taigi jums tektų sumokėti vėl tą pačią kainą. Be to jūs turite apsilankyti klinikoje ir net jeigu botulino toksinas neveiks, jūs neatgausite savo pinigų. Su jonoforezės prietaisu yra kiek kitaip. Jūs jį nusiperkate vieną kartą ir galite naudoti daug metų, tiesiog pakeisdami arba pakraudami baterijas. Taigi, Electro Antiperspirant aparatą galite naudoti daugybę metų už maždaug vienos botulino toksino injekcijos kainą. Be to pirkdami aparatą, gaunate pinigų grąžinimo garantiją.

Prakaitavimas padeda atvėsinti kūną fizinės veiklos metu. Tačiau jums nustos prakaituoti tik tos vietos, kuriose naudosite Electro Antiperspirant, t.y. delnai, pėdos, pažastys ar k.t. Kitos jūsų kūno vietos ir toliau užtikrins organizmo termoreguliaciją ir nešvarumų pašalinimą taip pat kaip ir iki tol. Jums nereikia jaudintis dėl neigiamų veiksnių, nes Electro Antiperspirant jums gali tik padėti.

Tikrai ne. Tačiau jūs turite pasirinkti tinkamą aparatą. Kuriant Electro Antiperspirant aparatą buvo išbandyti įvairūs elektros srovės dažniai, įvertinant į tai, kad siekiant efekto, būtų kuo geresnė žmogaus kūno tolerancija. Jautriems pacientams skirtas Electro Antiperspirant Sensitive arba Electro Antiperspirant ELITE.

Su aparatu viskas gerai. Kol jūsų galūnės nebus sumerktos į talpas su vandeniu arba adapteriai nebus pridėti prie kūno, reikšmė ekrane visada bus "0". Kai savo galūnes sumerksite į talpas su vandeniu arba pridėsite adapterį prie kūno, tada reikšmė ekrane pradės kilti.

Žinoma. Visi Electro Antiperspirantai yra sukurti taip, kad jūs galite pasirinkti jums patogų terapijos stiprumą, kad jaustumėte tik švelnų kutenimą. Jums nereikia nadoti didelės srovės.

Netęskite. Dabar jūs esate palaikymo etape. Tik tada, kai prakaitavimas pradės lėtai sugrįžti, atlikite 1-2 procedūras. Tai leis jums išlikti sausam ilgą laiką.

Mes nemokamai sukuriame individualų planą pagal kiekvieną pacientą. Pirmiausiai yra būtina įvykdyti planą nurodytą instrukcijoje ir taip pasiekti bazinį rezultatą. Tačiau jeigu to negana, kad prakaitavimas liautųsi, mes elektroniniu paštu atsiųsime individualų planą.

Impulsinės srovės terapija pirmiausiai yra skirta jautresniems pacientams, kad jie galėtų atlikti gydymą be nemalonių pojūčių. Dėka impulsinės terapijos gydymas su Electro Antiperspirant ELITE gali tikti net patiems jautriausiems žmonėms. Tai yra impulsinės terapijos privalumas.